Home » Oferta

Oferta

Dajemy markowemu i sprawdzonemu IT drugą szansę!

PC-Team oznacza działania ekologiczne i ekonomiczne. Ochrona środowiska i polityka cenowa przyjazna dla klienta to nie tylko słowne zapewnienia, ale dzień po dniu realizujemy nasze założenia. Od początku PC-Team odnowiliśmy i sprzedaliśmy ponad 100.000 urządzeń i komponentów Infrastruktury Informatycznej, co przyniosło nam  ponad 10.000 zadowolonych klientów, którzy do Nas wracają kupując następne urządzenia oraz by skorzystać z naszych usług IT.

green-it-banner
PC-Team oferuje szeroki zakres używanego sprzętu IT

Z nami znajdziesz używane drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, kserokopiarki, komputery, notebooki, stacje robocze, monitory, drukarki i serwery  tylko wiodących producentów, takich jak Apple, HP, Compaq, Lenovo, IBM, Dell, Fujitsu, Siemens, Samsung, Kyocera, Lexmark, SUN, Brother, Triumph-Adler, Konica-Minolta, OKI, zawsze w korzystnych cenach i perfekcyjnym stanie dopasowane do Twoich potrzeb. Na każde urządzenie dajemy gwarancje bezproblemowej pracy!

Banner_OEMBrands
Używane drukarki, urządzenia wielofunkcyjne i sprzęt komputerowy w najwyższej jakości można kupić w PC-Team!

Szukasz drukarki w rozsądnej cenie, taniej w eksploatacji, komputera, laptopa lub serwera z drugiej ręki? PC-Team oferuje tylko wysokiej jakości sprzętu IT przeznaczony dla Biznesu czołowych producentów.  Nasza oferta jest bardzo szeroka od małej drukarki do domu przez całe wyposażenie firmy w sprzęt IT po zaawansowane technologie serwerowe.

Może potrzebujesz specjalnego urządzenia, którego cena zakupu nowego jest poza Twoim zasięgiem finansowym, zaproponujemy sprzęt Poleasingowy za 20-50% wartości nowego. Tylko markowy sprzęt zapewni Tobie długą i bezawaryjną pracę bez zbędnych powodów do stresu, nerwów i niepotrzebnych wydatków.

Dlaczego ogromne zachodnie korporacje osiągają sukcesy? Dlaczego systemy bankowe działają bezawaryjnie ? Są oparte tylko i wyłącznie na markowym sprzęcie IT.

 

jhkting_01

 yxrxrd

Nie znalazłeś interesującego produktu w naszej ofercie ?

Zadzwoń, z powodu dużej rotacji urządzeń czasami nie jesteśmy w stanie wszystkiego mieć przedstawionego w ofercie!

 

 

Nasi Handlowcy czekają na Twój telefon!

Sprzęt drukujący i kopiujący, komputery, notebooki → (+48) 519 555 303

Sprzęt drukujący i kopiujący → (+48) 506 180 333

Serwery i sprzęt sieciowy → (+48) 510 233 935